VIVI Juodųjų kmynų veido kremas


Turbūt nesu vienintelė, kurios veido oda – objektyviai silpniausiai atrodanti vieta (visa kita dažniausiai priklauso nuo nuotaikos :D). Geriausias žodis, apibūdinantis odos būklę – chaosas. Tai riebi, tai vietomis išsausėjanti, kartais raustanti, kartais net labai jautriai sureaguojanti į kosmetiką ar kitas priežiūros priemones, linkusi “apdovanoti” mane itin žavingais ir kartais nelabai norinčiais palikti mano veidą spuogais. Akivaizdu, jog būna ir geresnių, ir blogesnių dienų (kalbant apie blogumą, kartais būna taip blogai, kad net dažytis ranka nebekyla), tačiau vis dar tebeesu savo stebuklingojo kremo (ar apskritai veido priežiūros rutinos) paieškose, kuris padėtų man bent kažkiek nuraminti savo odą ir paspartinti gerėjimo procesą. Šį VIVI Juodųjų kmynų kremo buteliuką užbaigiau šiandien, tad nusprendžiau ilgiau nebedelsti ir pasidalinti savo nuomone.

Ką apie produktą sako gamintojas?:
Juodųjų kmynų kremas skirtas spuoguotos odos priežiūrai. Pagrindinė kremo sudėtinė dalis – juodųjų kmynų aliejus iš Indijos, turintis daugybę gydančiųjų savybių, taip pat žinomas kaip puiki kosmetinė priemonė. Šis aliejus padeda gydyti žaizdas, pūlingus spuogus, slopina alergines reakcijas.
Saldymedžio, agrastinio lapainio, alijošiaus, azijinės centelės ekstraktai pasižymi antibakteriniu, odą raminančiu, priešuždegiminiu poveikiu, jie žinomi kaip stiprūs antioksidantai.
Decalat liquid – ekologiška sertifikuota medžiaga, sukurta Vokietijoje, pasižymi stipriu antibakteriniu poveikiu.
Citrininių melisų eterinis aliejus – vienas efektyviausių antibakterinių aliejų.

Pirmiausia, žinoma, užkliuvo kvapas – gana lengvas, neatrodo sintetinis, neįkyrus, primena citrusus (tačiau “fone” galima užuosti ir man jau pažįstamą juodųjų kmynų aliejaus kvapą). Konsistencija – taip pat itin lengva, labiau panaši į losjono negu kremo. Čia ir atsiskleidžia pirmasis kremo pliusas – kvapas per 2 naudojimo mėnesius visiškai neįkyrėjo ir neerzino manęs, o pats kremas itin lengvai tepasi ir susigeria, ypač, jei tepat ant sudrėkinto (kad ir hidrolatu) veido. Jei labai skubat – po kelių minučių galit ir dažytis – produktas jau bus susigėręs, o oda bus tarsi paruošta kosmetikai. Kremo drėkinimo, sakyčiau, dienai visiškai pakanka, tačiau man ištisai panaudojus vien jį patį kokią savaitę tiek dieną, tiek vakare – kiek pasausėjo oda. Pradėjus odą vakarais tepti kad ir jojobos aliejumi ar turimu BalmBalm Rosehip aliejumi/serumu – ši problema visiškai susitvarkė, tad į ją daugiau dėmesio ir nebeatkreipiau. Kalbant apie kremo žadėtus rezultatus… Tiesą pasakius, dar iki dabar kiek neapsisprendžiu. Vienu dalyku tai labai apsidžiaugiau – produktas nė kiek neerzino mano odos, pasitepus jos netraukė, nepastebėjau, jog poros kimštųsi ar veido būklė dar labiau pablogėtų.. Taip pat labai patikdavo gaivus ir švarus (tačiau nestingantis drėgmės) jausmas ant veido pasitepus kremu. Tačiau meluočiau, jei pasakyčiau, jog visos turimos “grožybės” pradingo. Gal per greitų rezultatų tikėjausi? Gali būti. Ypač, kuomet mano oda išties įnoringa bei sudėtinga. Tiesa, optimistiškai žvelgiu į veidrodį ir viliuosi, jog situacija su laiku vis pagerėja ir esu linkusi tikėti, jog bent kažkuria dalimi – tai ir šio kremo nuopelnas. Ir nors planuoju ir toliau sėkmingai (arba nelabai) bandyti kitus produktus (kadangi ir šiaip nesu labai pastovi asmenybė), tai kol kas yra vienintelis VIVI veido kremas iš mano bandytų 3, prie kurio galėčiau dar kartą drąsiai sugrįžti, visiškai nebijodama niekam tikusių rezultatų. Nesiūlyčiau nebent itin jautrią ar sausą odą turinčioms, kadangi šis kremas apskritai kaip ir “nesitaiko” į tokios odos savininkes, o probleminės, mišrios ar net normalios odos savininkės gali drąsiai mėginti – kremas lengvas, porų nekemšantis, sudėty turintis naudingo juodųjų kmynų aliejaus bei kitų priešuždegiminių  komponentų (tokių kaip čiobrelių vanduo), tikrai galėtų tikti vasarai, kuomet bent kartais norisi leisti odai atsipūsti (ypač, jei ją kamuoja bėrimai) bei neapkrauti jos sunkiomis priemonėmis.

Sudėtis:
Aqua, Thymus Vulgaris Flower Water, Nigella Sativa Oil, Polyglyceryl-3 Cetyl Ether Olivate*, Sodium Caproyl/Lauroylate*, Triethylcitrate*, Zinc Oxide, Benzyl Alcohol, Centella Asiatica Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Emblica Officinalis Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Acacia Gum, Xanthan Gum, Litsea Cubeba Oil, Citrus Bergamia Oil, Melissa Officinalis Oil, Equisetum Arvense Extract, Linalool, Citral, Limonene. *Ekologiški sertifikuoti ingredientai.

Where to buy? / Kur įsigyti?:
VIVI salelės/parduotuvės arba elektroninė parduotuvė

Grade / Įvertinimas: 
VIVI Juodųjų kmynų kremas – (4/5)

Leave a comment