VIVI Greipfrutų dušo gelis


VIVI Greipfrutų dušo gelis jau gan ilgą laiką vis tūnojo mano norimų išbandyti produktų “sąrašėlyje”. Pastaruoju metu kiek “sustreikavus” ir išsausėjus mano odai, vis ieškojau prausimosi priemonės, kuri būtų natūrali (savaime suprantama), praustų švariai, bet švelniai, nesausinantų bei neerzintų odos, ir kad kvapas nebūtų visiškai atstumiantis. Ir ilgėliau panaudojusi šį dušo gelį, galiu drąsiai pasakyti – tai būtent toks produktas!

Ką apie tai sako gamintojas?:
Dušo gelis yra pagamintas naudojant tik ekologiškas paviršinio aktyvumo medžiagas. Abrikosų kauliukų aliejus ir natūralus betainas, pagamintas iš cukrinių runkelių, drėkina odą, neleidžia jai išsausėti. Tai itin švelni prausimosi priemonė kūnui, galima naudoti ir kaip rankų prausiklį.

Ko tikėtis?:
Gaivaus greipfrutų kvapo, minkštos, pamaitintos, švelnios kūno odos, skalsiai naudojamos, puikiai putojančios priemonės.

Galiu išties pasakyti, jog VIVI skelbiami pažadai išties teisingi. Pirmą kartą nusiprausus, net nustebau – kūnui (ir net varganai ir jautriai kojų odai) visiškai nereikėjo kūno kremo! Oda buvo švari, tačiau labai labai švelni, jos nė kiek netempė. Situacija kartojosi ir nusiprausus dar kartą, ir dar kartą.. Tiesa, kūno kremui (ar losjonui) aš beveik niekada nesakau “ne”, nebent labai skubu (ar tingiu), tačiau labai maloniai nustebino tai, jog dušo gelis – nė kiek neišsausino ir nepablogino kūno odos būklės. Turbūt nėra blogesnio jausmo nei nusiprausus jausti nemalonų traukiantį, tarsi niežulį keliantį jausmą, kurį greit pakeičia sausos odos pojūtis. Dar vienas pliusas – išties gaivus ir malonus kvapas, ne sintetinis, primena šviežias greipfrutų sultis. Nesu pati didžiausia citrusinių kvapų gerbėja (tiesiog neteikiu jiems tokio didelio prioriteto kaip kiti), tačiau šis man įtiko ir patiko. 🙂 Dušo gelio kiekis – 500gr, gan nemažas, tačiau pats dušo gelis – kiek skystokas (tačiau ne vandenėlis), o ir pakuotės kamštelis – ne pats patogiausias, tad į delną (ar kempinę) gelį pilti reikėtų gan atsargiai. Tačiau nepaisant savo kiek skystesnės konsistencijos, priemonė putoja gan lengvai ir naudojasi palyginamai skalsiai, tad vienam nusiprausimui tikrai neprireiks pusės buteliuko. 🙂 Prieš naudojant gelį (kaip ir nemažą dalį kitų natūralių priemonių) reikia suplakti.
Didžiausias minusas – būtent jau paminėta pakuotė. Įsivaizduoju, jog dozatorius su pompa būtų kur kas patogesnis variantas. “Sugraibyti” šlapiomis rankomis šį buteliuką retkarčiais gali būti savotiškas įššūkis, ką jau bekalbėti apie dozatoriaus kamštelį, pro kurio kakliuką karts nuo karto vis prateka ir apsitepa gelis, ir kuris kartais pats “iššauna” kažkiek produkto vos jį atkimšus. Nepaisant šio minuso, pats produktas – tikras pasisekimas (bent man). Galėtų ir kaina būti kažkiek mažesnė (turint VIVI kortelę, gausit nuolaidą), bet kita vertus – naudoju beveik mėnesį (ne viena) ir dar ne pusės neišnaudojau. Tai gal visai nieko, a? VIVI turi ir dar vieną dušo gelį, šį kartą – jau braškinį, tad sekantį kartą turbūt reikės bandyti šį. O prireikus – kartoti ir greipfrutinį. 🙂

Where to buy? / Kur įsigyti?:
VIVI salelės/parduotuvės arba elektroninė parduotuvė

Grade / Įvertinimas: 
VIVI Greipfrutų dušo gelis – (4.5/5)

 

Leave a comment