VIVI Alyvuogių šampūnas


Išbandyti šį šampūną norėjau jau ilgą laiką. O, bet, tačiau – akiraty vis atsidurdavo kitų gamintojų produktai arba paprasčiausiai tingėdavau nukeliauti į VIVI salelę tam, kad jį įsigyčiau. Bet pagaliau, prieš 10 dienų, pasinaudojus nemaža 40% nuolaida (taip pat gavau ir nemokamą rankų kremą), šampūnas atsidūrė mano vonioje. Ir kadangi jį jau išbandžiau – galiu aprašyti savo nuomonę.

Ką sako gamintojas:
Šampūnas pagamintas iš švelnių ekologiškų plaunančiųjų medžiagų, obuolių ekstrakto ir alyvuogių aliejaus, skirtas riebiems ir normaliems plaukams. Šampūnas yra labai švelnus, lengvai putojantis, stabdantis elektrinimąsi, turintis vertingo alyvuogių aliejaus, puoselėjančio plaukus.

Ko tikėtis?
Natūralaus obuolių kvapo, švelnaus putojimo, teigiamo poveikio sausiems plaukams ir galvos odai.

Šiaip, nepasakyčiau, kad šampūnas skirtas sausiems plaukams (o ir ant buteliuko rašoma – “riebiems ir normaliems” plaukams), bet maniškiams (riebios šaknys, sausesni galai, pats plaukas gan normalus, plaukai storesni, vidutinio/į ilgesnę pusę ilgio) visai patiko. Kvapas – primena obuolius ir… marcipanus. 😀 Nežinau ar čia mano uoslė su manim juokauja, ar aš išties užuodžiu kažką panašaus į marcipaną, bet kvapas tikrai malonus, lyginant su kitais obuoliniais šampūnas – vienas iš skanesnių. Šampūnas putoja gan neblogai, švariai išplauna plaukus, tiesa, ilgesniems ir ypač storesniems plaukams gali prireikt didesnio kiekio, kadangi pats šampūnas – skystokas. Ne visai vandenėlio skystumo (kaip pvz. Uoga Uoga šampūnai), bet įsivaizduoju, kad ir man pačiai jo labai ilgam neužteks.. Plaukus dažniausiai “muiluoju” ir išskalauju 1-2 kartus (šiaip, stengiuos tik 1 kartą), išsiplovus galvą, rezultatas – kvapnūs, švelnūs, žvilgūs ir dailiai papurę plaukai. Super! Maloniai nustebino ir tai, kad sekančią dieną – jie vis dar tokios pat būklės (plaukus plaunu kas dvi-tris dienas), kadangi šampūnai, po kurių norisi galvą plaut sekančią dieną – ne man. Taip pat plaukai neatrodo ir išsausinti (bent kol kas). Tiesa, itin riebiems plaukams šampūnas gali ir netikti ar pasirodyti nepakankamai “stiprus”. Vis dėlto, normaliems ar į riebumą linkusiems plaukams šampūną verta išbandyti. Pridursiu ir tai, jog šampūnas bent kol kas nesukėlė jokio niežulio, pleiskanų ar šiaip nepatogaus/erzinančio jausmo galvos odai, kas, be abejo, yra pliusas turinčioms jautresnę galvos odą. Didžiausi minusai man – nepatogus ir pratekėti linkęs buteliuko dozatorius bei keletas ingredientų sudėty. Pro kamštelio kakliuką man vis prateka keletas lašų šampūno, ko pasekoje, tiesiog apsitepa visas buteliukas (nežinau ar čia brokas, ar taip su visais buteliukais). 250gr buteliukas kainuoja 7.50 eurų, turintiems VIVI nuolaidų kortelę – 5.80. Ar kartočiau pati, matyt nuspręsiu sunaudojusi visą buteliuką, bet kol kas nuomonė – teigiama. 🙂

Sudėtis: (kiek užkliuvo tokie ingredientai kaip Benzyl Alcohol arba Stearamidopropyl dimethylamine, kurių, manau, tikrai buvo galima išvengti, bet iš esmės, sudėtis visai nebloga)
Aqua, Sodium Cocoamphoacetate*, Cocamidopropyl Betaine*, Olea Europaea Fruit Oil, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Apple Aroma, Benzyl Alcohol, Acacia Gum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Pyrus Malus Fruit Extract. | EN *Organic certified ingredients, **Ingredients of essential oils | LT *Setifikuoti ekologiški ingredientai, **Eterinių aliejų sudedamosios dalys.

Where to buy? / Kur įsigyti?:
VIVI salelės/parduotuvės arba elektroninė parduotuvė

Grade / Įvertinimas: 
VIVI Alyvuogių šampūnas – B+/A- (4/5)

2 responses to “VIVI Alyvuogių šampūnas

    • Jei taip, tai ateity laukia dar du (greičiausiai) įrašai apie VIVI – vakar nusipirkau jų Greipfrutų dušo gelį ir Juodųjų kmynų veido kremą. 🙂 O šiaip, siūlau išbandyt, jei neturit jų kliento kortelės, tai dabar kaip tik gera akcija – salelėse/parduotuvėse yra išdėlioti kuponai, su kuriais užpildžius kortelės formą, gausit nemokamą rankų kremą dovanų ir 40% nuolaidą vienam apsipirkimui 🙂

      Like

Leave a comment